إيران.. تظاهرات در مناطق مختلف

صورة أرشيفية
صورة أرشيفية
Advertisements
اقشار مختلف میهنمان روز دوشنبه 30مرداد 96 در شهرهای تهران، سعادت آباد، اهواز، شادگان، ایلام ونورآباد تجمع اعتراضی برگزار کردند.

در تهران روز دوشنبه دانشجویان آموزشکده صنعت نفت گچساران؛ به‌نمایندگی از 144دانشجوی این آموزشگاه، در اعتراض به مدیریت سلیقه‌ای وممنوعیت استخدام غیرقانونی مقابل وزارت نفت رژیم در تهران تجمع کردند. روی بنری که این دانشجویان در دست داشته نوشته است: «۴سال است بلاتکلیفیم».

در سعادت آباد تهران نیز اهالی محله در شهرداری منطقه ۲در اعتراض به تغییر کاربری فضای سبز به تجاری وواگذاری به پیمانکار شهرداری تجمع کردند.

در اهواز کارگران گروه ملی فولاد ایران روز دوشنبه بار دیگر در مقابل استانداری رژیم در خوزستان تجمع اعتراضی برگزار کرده وخواستار حقوق عقب‌افتاده خود شدند.

در شادگان کارگران شهرداری در اعتراض به پرداخت نشدن ۶ماه حقوق عقب‌افتاده دست به اعتصاب زدند، در ایلام کارگران اخراج شده طرح توسعه تنگ بیجار روز دوشنبه در مقابل استانداری رژیم در این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.

و در لرستان کارگران شهرداری نورآباد در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق ومزایای چند ماهه خود، مقابل ساختمان شورای شهر رژیم تجمع کردند.