ADVERTISEMENT
Advertisements
ADVERTISEMENT
أخر الأخبار
Advertisements

آخوند روحانی:‌ حتماً پاسخ لازم را در برابر حرکت جدید کنگره آمریکا خواهیم داد

الأربعاء 26/يوليه/2017 - 08:26 م
Advertisements
آخوند روحانی:‌ حتماً پاسخ لازم را در برابر حرکت جدید کنگره آمریکا خواهیم داد
صورة أرشيفية
Advertisements
محمد سمير
 
Advertisements

آخوند روحانی روز چهارشنبه 4مرداد در واکنش به تحریمهای شب گذشته آمریکا برای روحیه دادن به نیروهای رژیم مدعی شد:‌ «مردم ما با این خصومتها آشنا بوده وبه آن عادت داشته وراه مقابله‌ با این سیاست‌ها را نیز به خوبی می‌دانند. تحریم‌های ایران در واقع تکرار تحریم‌های گذشته بود واین نشان آن است که حربه تحریم آمریکا نسبت به گذشته بسیار کند شده است».

وی که در جلسه هیأت دولت سخنرانی می‌کرد همچنین مدعی شد، اینگونه تحریم‌ها، تأثیرگذار نیست ونه مقاومت مردم وایستادگی نظام را کاهش می‌دهد ونه راه وروش وسیاستهای ما را تغییر خواهد داد».

آخوند روحانی در واکنش به تحریمهای موشکی افزود، ما باید همیشه بنیه دفاعی‌مان را تقویت کنیم ودر این راستا تمام سلاحهای دفاعی‌مان را، بدون توجه به نظرات دیگران تقویت خواهیم کرد وراهمان را در مسیر اقتدار بنیه دفاعی‌ کشور ادامه می‌دهیم».

وی افزود: «در اولین قدم مجلس در این زمینه قدمهای خودش را برخواهد داشت وهر قدم دیگری هم لازم ومورد نیاز بدانیم برای تقویت ومصلحت کشورمان برداشته وبدون توجه به تحریم‌ها وسیاستهای آنها به راه خودمان ادامه خواهیم داد».

آخوند روحانی به تهدید متوسل شد وضمن تجلیل مشمئز کننده از ولی‌فقیه ارتجاع گفت، «اگر آمریکایی‌ها می‌خواهند این منطقه حساس، منطقه باثبات وامن‌تری بوده وآبراه‌های حساس این منطقه، آبراه‌های امنی برای دنیا باشد، باید دست از این سیاست‌ها بردارند و‌ بدانند نظام، رهبری شجاع ودولت مقتدر جمهوری اسلامی ایران وملت ایران هرگز تحت تأثیر اینگونه توطئه‌ها وتحریکات قرار نمی‌گیرد وراه خودش را ادامه می‌دهد».
Advertisements
تعليقات Facebook تعليقات بوابة الفجر
Advertisements
هل تتوقع انخفاض سعر الدولار الفترة المقبلة ؟
ads
دوري كأس الأمير محمد بن سلمان
العدالة
-
x
17:20
-
أبها
الفيحاء
-
x
17:35
-
الوحدة
النصر
-
x
19:20
-
الحزم
السوبر المصري
الأهلي
-
x
20:00
-
الزمالك