Advertisements

تجمعات اعتراضی در شهرهاي مختلف ايران

صورة أرشيفية
صورة أرشيفية
Advertisements
Advertisements
غارت شدگان مؤسسه اعتباری توسعه (آرمان) در خرم‌آباد 11تیر 96 در اعتراض به غارت اموالشان توسط این مؤسسه وابسته به سپاه مقابل استانداری رژیم در لرستان تجمع کرده ومیدان مقابل ساختمان استانداری را بستن، مأموران سرکوبگر نیروی انتظامی در وحشت از گسترش این حرکت اعتراضی وپیوستن دیگر مردم به آنها هر دو خیابان منتهی به این میدان را بستند.

در استان بوشهر جمعی از صیادان قایق‌دار بندر دیر 11تیر 96 در اعتراض به تخریب ادوات صید وصیادی خود، مقابل فرمانداری رژیم در این شهرستان تجمع اعتراضی برگزار کردند. در این تجمع بیش از صد نفر از صیادان شرکت داشتند واز فرماندار رژیم خواستند که امکان اشتغال آنها را فراهم وبا موانعی که باعث شده نتوانند به صید بپردازند، مقابله کند.

در کهگیلویه وبویراحمد صبح روز یکشنبه یازدهم تیر ماه 96؛ بیش از یکصدتن از ناظران اداره کشاورزی استان کهگیلویه وبویراحمد با تجمع مقابل استانداری رژیم در این شهر نسبت به بلاتکلیفی ونبود اعتبار برای اشتغال خود، اعتراض کردند.

روز یکشنبه ۱۱تیر 96 غارت شدگان مؤسسه توسعه (آرمان) درمقابل بانک مرکزی رژیم دراهواز تجمع اعتراضی برگزار کردند. تجمع‌کنندگان شعار می‌دادند مشکل ما حل نشه اهواز قیامت می‌شه.

و درامیدیه روز یکشنبه غارت شدگان مؤسسه توسعه (آرمان) در امیدیه دراعتراض به عدم پاسخگویی به خواسته‌هایشان در مقابل بانک ملی شعبه مرکزی این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.
Advertisements
ads
Advertisements
هل تتوقع انخفاض سعر الدولار الفترة المقبلة ؟

هل تتوقع انخفاض سعر الدولار الفترة المقبلة ؟
ads