ADVERTISEMENT
Advertisements
ADVERTISEMENT
Advertisements

هراس و سراسیمگی از گردهمایی بزرگ مقاومت

الثلاثاء 04/يوليه/2017 - 08:52 م
Advertisements
هراس و سراسیمگی از گردهمایی بزرگ مقاومت
Advertisements
محمد سمير
 
Advertisements
گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس؛ ومنتهای هراس وسراسیمگی در ولایت خامنه‌ای، جعل احمقانه رژیم برای اخلال در گردهمایی مقاومت وتوسل به دروغ سازیهای مضحک وابلهانه از فرط سوزش.

ابراز تأسف وزیرخارجه ولایت‌فقیه قرون‌وسطایی از مجوز فعالیت وگردهمایی در فرانسه به مجاهدین! وداستان مضحک دیگ سیاه ولایت ارتجاع.

حکومت آخوندی در سلسلةی از واکنشهای پر از ترس ووحشت بعد از شکست مفتضحانه‌اش در اخلاگریهای سخیف وتقلاهای شکست خورده ظریف، منتهای افلاس وسراسیمگی خو د را برملا می‌کند وگریبان چاک می‌دهد.

قبل از برگزاری گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس، رژیم ولایت فقیه در یک فقره جعل احمقانه برای اخلال در این گردهمایی، از فرط درماندگی، در تلویزیون ورسانه‌های خود اعلام کرد اجلاس سالانه مجاهدین در فرانسه لغو شده ولغو آن در وبسایت مجاهدین هم اعلام شده است!

اطلاعات آخوندی به این منظور یک اطلاعیه فوری هم از جانب مجاهدین با آرم مجاهدین جعل کرد:
مجله خبری نیوز آخوندها شب قبل از برگزاری گردهمایی تحت عنوان «آخرین وجدیدترین اخبار ایران وجهان» خبر داد که 11دقیقه پیش گردهمایی بدلایل امنیتی لغو شده ومجاهدین در این باره اطلاعیه فوری هم صادر کرده‌اند!

آخوندهای درمانده همچنین در یک دروغ مضحک وابلهانه ادعا کردند که مجاهدین برای سخنرانی به محمود عباس رئیس دولت فلسطین پیشنهاد 300هزار دلاری داده بودند.

در این رابطه سخنگوی مجاهدین به خامنه‌ای توصیه کرد: عمامه را برداشته وبر فرق سرش که به‌نظر می‌رسد زیاد می‌سوزد آب سرد بریزد!
در همین حال رسانه‌های حکومتی به انتشار سریع السیر اظهارات جواد ظریف وزیر خارجه رژیم در هنگام سوار شدن به هواپیما در فرودگاه شارل دو گل مبادرت کردند ونوشتند: ظریف گفت: در گفتگوهایمان با مسئولان فرانسه حضور مجاهدین را به‌عنوان یک نقطه ابهام در روابط مطرح کردیم.

جواد ظریف همراه با این اعتراف ناگزیر در زیر ضرب گردهمایی بزرگ مقاومت، گفت در فرانسه درباره «توسعه مناسبات» گفتگو کرده وبه رئیس‌جمهور فرانسه گفته است این کشور را «شریک بالقوه وبزرگ تجاری آینده خود می‌داند».

جواد ظریف با سوز وگداز گفت: با تحریک این گروهک برخی نمایندگان پارلمان اروپا در بیانیه‌یی حقوق‌بشر در ایران را زیر سؤال برده‌اند وسپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست سیاه قرار داده‌اند
وزیر خارجه ارتجاع از فرط استیصال وسوزش گفت: در هفته‌ها وماههای اخیر شاهد حملات تروریستی مجاهدین وتلاشهای آنها برای حمله تروریستی در کشور بودیم.

روزنامه حکومتی خراسان نیز نوشت: فعالان رسانه‌یی لغو نشست سالانه مجاهدین را با مذاکرات ظریف در پاریس مرتبط دانسته‌اند.
در رابطه با ابراز تأسف وزیرخارجه ولایت‌فقیه قرون‌وسطایی از مجوز فعالیت به مجاهدین وگردهمایی در فرانسه وابراز تأسف مضاعف وزیرخارجه ولی‌فقیه از سرمایه‌گذاری «رژیمهای مرتجع منطقه» بر روی مجاهدین، سخنگوی مجاهدین گفت دیگ سیاه ولایت را بنگرید که به سایرین می‌گوید ارتجاع!

سلسله واکنشهای آکنده از وحشت، نگرانی ولجن پراکنی‌های هیستریک آخوندها در شبکه‌های مختلف تلویزیونی، سایتها وروزنامه‌های رژیم وباز نشخوار اعترافها ویاوه‌های پرسوز وگداز وزیر خارجه ودیگر سرکردگان ارتجاع هم‌چنان ادامه دارد:
در کمتر از 24ساعت بیش از 300واکنش از مهره‌ها ورسانه‌های حکومتی منتشر شده است، که ظریف وسخنگوی وزارت‌خارجه رژیم، آخوند دژخیم منتظری دادستان کل رژیم وعلی مطهری نایب رئیس مجلس ارتجاع وپاسدار محسن رضایی از این جمله‌اند.

Advertisements
تعليقات Facebook تعليقات بوابة الفجر
ads
Advertisements
هل تتوقع انخفاض سعر الدولار الفترة المقبلة ؟
ads
الدوري الأوروبي
كارباغ اغدام - إذربيجان
-
x
18:55
-
إشبيلية - إسبانيا
بازل - سويسرا
-
x
18:55
-
كراسنودار - روسيا
خيتافي - إسبانيا
-
x
18:55
-
طرابزون سبور - تركيا
رين - فرنسا
-
x
18:55
-
سيلتك - إسكوتلندا
بي إس في آيندهوفن - هولندا
-
x
18:55
-
سبورتينج لشبونة - البرتغال
روما - إيطاليا
-
x
18:55
-
إسطنبول باشاك شهير - تركيا
مانشستر يونايتد - إنجلترا
-
x
21:00
-
وولفسبيرجر - النمسا
إسبانيول - إسبانيا
-
x
21:00
-
فرينكفاروزي - المجر
جلاسكو رينجرز - إسكوتلندا
-
x
21:00
-
فينورد روتردام - هولندا
آينتراخت فرانكفورت - ألمانيا
-
x
18:55
-
آرسنال - إنجلترا
دوري كأس الأمير محمد بن سلمان
ضمك
-
x
17:50
-
الشباب
الرائد
-
x
19:20
-
التعاون