Advertisements
Advertisements
Advertisements

وحشت رئیس پدافند غیرعامل رژیم از تکرار قیام

Advertisements
أرشيفية
أرشيفية
Advertisements
پاسدار غلامرضا جلالی رئیس پدافند غیرعامل رژیم با وحشت از تکرار قیام گفت: ”حوادث اخیریک تهدید سایبری مدرن ومردم محور بوده وامکان تکرار دارد.“

وی که روز دوشنبه 9بهمن 96 در جمع مدیران پدافند غیرعامل رژیم در استانها صحبت می‌کرد با اشاره به قیام مردم ایران گفت:‌ این یک حادثه امنیتی ومدرن است وباید ابعاد آن شناسایی شده وتوطئه‌ها خنثی شود، عوامل این حادثه یک مثلث سه ضلعی بود، ضلع اول فضای مجازی، ضلع دوم بستر وزمینه مشکلات اقتصادی وضلع آخر تهدیدهای دشمن است که باید هر سه موضوع بررسی شود.


پاسدار غلامرضا جلالی گفت:‌ 95درصد از سهم شبکه‌های اجتماعی کشورمان در اختیار تلگرام است، تلگرامی که در ابتدا بسیار ضعیف بود ولی حالا با رشد وتوسعه تاحدی پاسخگوی نیاز مردم است.

” تلگرام یک فضای تبلیغاتی فراهم کرده که مرتبًا علیه مسئولان ما دروغ وافترا می‌گویند، برای مقابله با این موضوع دو راه داریم اول این‌که در بستر همین شبکه پاسخشان را بدهیم که تلگرام به ما چنین اجازه‌ای نمی‌دهد.

دوم این‌که در رسانه ملی پاسخگو باشیم. در رسانه ملی هم به جای این‌که پاسخ یک جامعه کوچک آن طرف آبی را بدهیم باید مسأله را برای هشتاد میلیون نفر باز کنیم که باز هم به نفع آنها وبه ضرر ما است.“
وی با اشاره به مشکلات اقتصادی به‌عنوان ضلع دوم مثلث قیام ایران گفت: به‌دلیل رعایت نکردن مسائل اقتصاد مقاومتی که بارها مورد تأکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است از نارضایتی به‌وجود آمد وبه‌دلیل توجه نکردن به روند واردات کالا، آمار بیکاری در کارخانه‌ها بالا رفت لذا کارگری که سه ماه است حقوق نگرفته صبر وتحملش تمام می‌شود. اینها شاید تلفات جنگ اقتصادی با دشمن است.

بانکها سودهایی به مردم می‌دهند که واقعی نیست این یعنی تولید مشکل دارد، از آن طرف به جای پرداخت پول نفت کالاهای بی‌کیفیت وارزان قیمت به ما می‌دهند که کارخانه‌های داخلی توان رقابت با محصولات آنها را از لحاظ قیمت ندارند وبه این ترتیب لشگری از بیکاران به‌وجود می‌آید.

این کارگزار رژیم در ادامه با تأکید بر این‌که فیلتر وسانسور فضای مجازی نیز نمی‌تواند برای رژیم کارساز باشد اعتراف کرد”دشمن با روش سایبری مبتنی بر مردم، فتنه‌ای را طراحی کردند که امکان تکرار آن وجود دارد، تلگرام نظام جدید برنامه‌ریزی کرده که قرار است تعویض ومدل جدیدی از ارتباطات را رونمایی کند که این مدل به احتمال زیاد خارج از کنترل ما خواهد بود تا جایی که امکان فیلتر هم احتمالًا وجود نخواهد داشت.“
Advertisements