ADVERTISEMENT
Advertisements
ADVERTISEMENT
Advertisements

فشار بر زندانی سیاسی ماهر کعبی

السبت 21/أكتوبر/2017 - 09:44 م
Advertisements
فشار بر زندانی سیاسی ماهر کعبی
Advertisements
محمد سمير
 
Advertisements
بنا‌ به گزارشهای دریافتی مأموران اطلاعات آخوندی با تلفنها وفشارهای مستمر وبا هدف تحت فشار گذاشتن زندانی سیاسی ماهر کعبی باعث بیماری قلبی مادر وی شدند.

بنا‌ به این گزارش مأموران اطلاعات آخوندی در تماسهای تهدیدآمیز این خانواده را تهدید کردند که حکم فرزندانشان را افزایش داده وفشارها را بر او بیشتر خواهند کرد، پس از تماسهای تهدیدآمیز، مادر وی قادر به صحبت با او نیست.

گفتنی است که پیش از این مأموران بدنام اطلاعات آخوندی این خانواده را تهدید به دستگیری وآزار فرزند دیگرشان کرده بودند.

زندانی سیاسی ماهر کعبی؛ فرزند رحیم متولد ۷آذر ۱۳۷۱از اهالی شهر شوش؛ در تاریخ ۱۸بهمن ۱۳۹۰؛ هنگامی که 19سال بیشتر نداشت؛ در شوش خوزستان دستگیر ومدت سه ماه در سلولهای انفرادی اطلاعات زیر بازجویی بوده است.

وی به اتهام اقدام علیه امنیت؛ در دادگاهی ۲۰دقیقه‌ای وبدون داشتن وکیل به ۱۰سال حبس وتبعید محکوم شد، بنا‌ به گفته نزدیکان این زندانی؛ وی به هیچ گروهی وابسته نبوده است، این زندانی سیاسی پیش از دستگیری دانشجوی کاردانی رشته عمران بوده است.

ماهر کعبی در زمان بازداشتش در اطلاعات تحت شکنجه‌های شدید جسمی وروحی قرار گرفته وحتی دندانهایش ریخت، اکثر اتهاماتی که در پرونده وی موجود است؛ با فشار وشکنجه بر وی تحمیل شده است.

برادر ماهر به‌نام احمد کعبی نیز در زندان کرمان محبوس است، این دو برادر که با هم دستگیر شدند؛ به‌شدت مورد شکنجه قرار گرفته وشکنجه‌های شدید باعث بیماری شدید جسمی وروحی از جمله صدمه دیدگی ستون فقرات شد، احمد کعبی، نیز که مشغول تحمل محکومیت است متهم به فعالیت تبلیغی علیه. نظام است.
Advertisements
المزيد عن: إيران
تعليقات Facebook تعليقات بوابة الفجر
Advertisements
هل تتوقع انخفاض سعر الدولار الفترة المقبلة ؟
ads
دوري كأس الأمير محمد بن سلمان
العدالة
-
x
17:20
-
أبها
الفيحاء
-
x
17:35
-
الوحدة
النصر
-
x
19:20
-
الحزم
السوبر المصري
الأهلي
-
x
20:00
-
الزمالك