ADVERTISEMENT
Advertisements
ADVERTISEMENT
Advertisements

حمله آخوند لاریجانی به آخوند روحانی: بیکار شمایید که ۴سال دور برجام سینه زدید

الإثنين 09/أكتوبر/2017 - 07:39 م
Advertisements
حمله آخوند لاریجانی به آخوند روحانی: بیکار شمایید که ۴سال دور برجام سینه زدید
Advertisements
الفجر
 
Advertisements
در ادامه جنگ گرگها در رأس نظام ولایت فقیه، آخوند لاریجانی رئیس قوه قضاییه روز دوشنبه 17مهر 96 در جلسه قوه قضاییه رژیم با حمله به آخوند روحانی گفت:‌"اخیرًا برادر بزرگواری گفته است که قوه قضاییه از سر بیکاری دائمًا اقدام به احضار افراد می‌کند، این سخنان بسیار کم‌لطفی است، در پاسخ باید گف قوه قضاییه از سر بیکاری افراد را احضار نمی‌کند، اگر بیکاری وجود دارد این شما هستید که چهار سال کشور را رها کردید ودور برجام سینه زدید گویی کشور کار ومشکل دیگری ندارد، ما هم کار داریم وهم محکم در مسیر قانونی خود ایستاده‌ایم".

وی افزود:‌ "شما موظفید از قوه قضاییه به‌عنوان رکن نظام حمایت کنید، این درست نیست در هر محفلی، هر آنچه به ذهن شریفتان گذشت، علیه قوه قضاییه بیان کنیدآخوند لاریجانی با حمله به باند رقیب که اخیرًا به‌خاطر دستگیری برادر معاون آخوند روحانی اعتراض کرده بود گفت:‌ «متأسفانه در جریان رسیدگی به برخی پرونده‌های مالی - اقتصادی به‌محض این‌که کسی احضار می‌شود، برخی افراد ذی‌نفع شروع به فضاسازی سیاسی ویا شخصی می‌کنند که جای تأسف دارد. اگر قرار باشد در مورد هر پرونده‌یی بگوییم این پرونده سیاسی است، دیگر رسیدگی قضایی امکانپذیر نخواهد بود".

وی افزود: "در مورد پرونده‌یی که حسب محتویات ونظر قاضی مربوطه ابعاد اقتصادی ومالی دارد ونیاز به اقدامات قضایی دارد، جار وجنجال به راه می‌اندازند برای این‌که اذهان مردم را از اختلاس وفساد دور کنند وبه سمت مسائل سیاسی ببرند ومتأسفانه در این مسیر از هیچ هجمه وتهمتی هم به دستگاه قضایی ابا ندارند تا در مقابل رسیدگیها سنگ‌اندازی کنند، برخی کسانی که خود کارنامه سیاهی دارند، در محیط‌های حقیقی ومجازی سخن می‌گویند وفیلم منتشر می‌کنند. پرونده این افراد کاملًا ابعاد مالی دارد".

البته ممکن است در مورد برخی افراد اتهامات امنیتی نیز مطرح باشد اما به هر حال این پرونده‌ها که ابعاد روشنی دارند در حال رسیدگی است وبرخی تلاش دارند با هیاهو وجنجال جلوی رسیدگی‌های دستگاه قضایی را بگیرند، گرچه قوه قضاییه در گذشته نیز نشان داده اعتنایی به این اقدامات نمی‌کند زیرا اگر قرار بود با این حرفها عقب‌نشینی کند دیگر امکان انجام کار قضایی واجرای عدالت وجود نداشت.
Advertisements
المزيد عن: إيران
تعليقات Facebook تعليقات بوابة الفجر
ads
Advertisements
هل تتوقع انخفاض سعر الدولار الفترة المقبلة ؟
ads
الدوري الأوروبي
كارباغ اغدام - إذربيجان
-
x
18:55
-
إشبيلية - إسبانيا
بازل - سويسرا
-
x
18:55
-
كراسنودار - روسيا
خيتافي - إسبانيا
-
x
18:55
-
طرابزون سبور - تركيا
رين - فرنسا
-
x
18:55
-
سيلتك - إسكوتلندا
بي إس في آيندهوفن - هولندا
-
x
18:55
-
سبورتينج لشبونة - البرتغال
روما - إيطاليا
-
x
18:55
-
إسطنبول باشاك شهير - تركيا
مانشستر يونايتد - إنجلترا
-
x
21:00
-
وولفسبيرجر - النمسا
إسبانيول - إسبانيا
-
x
21:00
-
فرينكفاروزي - المجر
جلاسكو رينجرز - إسكوتلندا
-
x
21:00
-
فينورد روتردام - هولندا
آينتراخت فرانكفورت - ألمانيا
-
x
18:55
-
آرسنال - إنجلترا
دوري كأس الأمير محمد بن سلمان
ضمك
-
x
17:50
-
الشباب
الرائد
-
x
19:20
-
التعاون