ADVERTISEMENT
Advertisements
ADVERTISEMENT
Advertisements

پیام زندانی سیاسی علی معزی به‌مناسبت پنجاه و دومین سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران

الثلاثاء 05/سبتمبر/2017 - 07:55 م
Advertisements
پیام زندانی سیاسی علی معزی به‌مناسبت پنجاه و دومین سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران
Advertisements
محمد سمير
 
Advertisements
زندانی سیاسی علی معزی پدر دو مجاهد اشرفی که در زندان تهران بزرگ محبوس است به‌مناسبت پنجاه ودومین سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران پیامى فرستاد:پانزده شهریور پنجاه ودومین سالگرد طلوع خورشید سازمان مجاهدین خلق ایران خجسته وگرامی باد!

در شهریور ۱۳۴۴حنیف کبیر به همراهی یارانش سعید محسن وعلی اصغر بدیع زادگان بر اساس اصل ثابت یگانگی ونفی هرگونه سوءاستفاده انسان از انسان، سازمانی را بنیان نهاد که نه مرگ داشت ونه تجزیه وانشعاب، بلکه رو به پیش راه گشا بود وبن‌بست شکن.

این سازمان که ریشه در اعماق فرهنگ وتاریخ وعقاید مردم ایران داشت؛ محصول تاریخی مبارزات مردم ایران از مشروطه به بعد بود.

به یاد میاوریم که سازمان مجاهدین در دهه پنجاه به تأثیرگذار عمده در فرهنگ مبارزاتی جامعه تبدیل شده بود ودر آن سالها محبوب دلهای مردمان وکانون توجه ومرجع مبارزان راه آزادی بود.

به یاد داریم که پس از انقلاب نیز با حداکثر بردباری در برابر دجالیت وارتجاع زن‌ستیز واستبداد مذهبی به روشنگری پرداخت وبه انتظار حداقلی از هر جمهوری تأکید وتعیین تکلیف آزادیهای اساسی وحقوق دموکراتیک را در اولویت قرار می‌داد وبه ربوده شدن انقلاب توسط ارتجاع وآینده تیره وتار برای کشور هشدار می‌داد؛ به قانون اساسی فاقد حق حاکمیت مردمی نه گفت وماهیت جنگ ضدمیهنی را افشا کرد؛ با شعار صلح، صلح، آزادی به مصاف جنگ جنگ اختناق رفت تا آنجا که جامهای زهر پیاپی را به رژیم ولایت فقیه نوشانید؛ دکان شیادی مدره بازی واصلاح طلبی دروغین وسلاح هسته‌یی را تخته کرد.

و فراموش نمی‌کنیم که در این راه از همان اول، حمله وهجوم فالانژها وچماقداران وچاقوکشان ارتجاع را به جان خرید ودر مراحل بعد هم هیچگاه مرعوب ترورها، اعدامها وکشتارها نشد.

حمایتهای خارجی از رژیم وسیاست مماشات را به پشیزی نگرفت وپیوسته سنگین‌ترین بهای آن را را در داخل وخارج کشور پرداخت، اما هیچگاه از کنار مردم دور نشد واز میدان به در نرفت.

یک قلم از این قیمت دادنها ۳۰هزار قتل‌عام تابستان ۶۷ است، خونهایی که گریبان رژیم را هرگز رها نخواهد کرد؛ در یک نمونه دیگر پایداری در مقابل کشتارهای بی‌رحمانه ومحاصره طاقت‌فرسای اشرف ولیبرتی را از خود نشان داد. ولی ما هنوز از ابعاد تهمت ها وتوطئه‌ها ومصیبتهای وارده بر آنها بی‌اطلاعیم.

در حال حاضر نیز حضور سازمان مجاهدین خلق ایران که طی سالها آزمایش خود را در محضر ملت شریف ایران پس داده، پاسخی است به مسائل اساسی در فردا، پاسخی است به انواع بنیادگرایی مذهبی در منطقه، پاسخ به خواسته‌های دموکراتیک مردم ایران، پاسخ به هویت ملی ودینی، پاسخ به عدالت اجتماعی وپاسخ به مسائل زنان وقومیت هاست.

پس در این دور حساس باید با تجربه از گذشته، نباید خود را از چنین سرمایه عظیم ملی ومردمی محروم کنیم، بی گمان به پاس خلوص عقیدتی وخصلت مردمی وفدای حداکثر مجاهدین، خداوند آن‌چنانکه تاکنون در نهان وآشکار یاری‌شان کرده؛ باز هم یاری خواهد نمود تا زمانی که طلسم اختناق بشکند، تا به کمک مردم بساط غارت وفساد وسرکوب ودیکتاتوری برای همیشه از کشور ما برچیده شود.
Advertisements
المزيد عن: إيران
تعليقات Facebook تعليقات بوابة الفجر
ads
Advertisements
هل تتوقع انخفاض سعر الدولار الفترة المقبلة ؟
ads
دوري كأس الأمير محمد بن سلمان
العدالة
-
x
17:20
-
أبها
الفيحاء
-
x
17:35
-
الوحدة
النصر
-
x
19:20
-
الحزم
السوبر المصري
الأهلي
-
x
20:00
-
الزمالك