ADVERTISEMENT
Advertisements
ADVERTISEMENT
Advertisements

تجمع اعتراضی کارگران پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس مقابل مجلس ارتجاع

الإثنين 04/سبتمبر/2017 - 07:13 م
Advertisements
تجمع اعتراضی کارگران پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس مقابل مجلس ارتجاع
صورة أرشيفية
Advertisements
محمد سمير
 
Advertisements
جمعی از کارگران پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس امروز دوشنبه 13شهریور 96 در اعتراض به مشخص نبودن وضعیت شغلی خود مقابل مجلس ارتجاع تجمع کردند.

این کارگران شریف مدتهای مدیدی است که از طرف کارگزاران حکومتی مستقر در پالایشگاه به بهانه‌های مختلف مورد اذیت وآزار قرار می‌گیرند.

یکی از معترضان در تجمع گفت: «روز جمعه در حالی که در خوابگاه در حال استراحت بودیم، فردی با تک‌تک ما تماس گرفت، خود را از نیروهای حراست پالایشگاه معرفی کرد واعلام کرد که 'همین امروز باید به شرکت پیمانکار مراجعه کرده واقدام به امضای قرارداد با پیمانکار کنید، در غیراین صورت از فردا جلوی ورود شما به محل کارتان در پالایشگاه گرفته خواهد شد.' از آنجایی که منطق حکم می‌کرد با یک تماس از سوی یک فرد مجهول الهویه اقدامی آن هم در روز تعطیل جمعه وعید قربان انجام ندهیم، صبح روز شنبه مثل روزهای گذشته برای ورود به محل کارمان به درب اصلی پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس مراجعه کردیم اما در کمال ناباوری از ورود ما به محوطه پالایشگاه جلوگیری شد».

یک معترض دیگر گفت: «ما تا تاریخ 31شهریورماه سال جاری قرارداد کاری با پالایشگاه داریم ودر حالی که هنوز زمان قرارداد ما به‌سر نرسیده از ورود ما جلوگیری شده است».

یک معترض دیگر گفت: 'از ما می‌خواهند به شرکت پیمانکار فعال در پالایشگاه مراجعه کرده وقرارداد با این شرکت امضا کنیم، در حالی که ما در آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس قبول شده‌ایم؛ آیا این قانونی است که از ما می‌خواهند بیش از سه سال از عمرمان را که در گذراندن موفقیت‌آمیز آزمون استخدامی، آزمونهای فنی، مصاحبه‌ها ودوره‌های آزمایشی وآموزشی گذرانده‌ایم را بی‌خیال شویم وبرای کار به شرکت پیمانکاری مراجعه کنیم؟ '
Advertisements
تعليقات Facebook تعليقات بوابة الفجر
Advertisements
هل تتوقع انخفاض سعر الدولار الفترة المقبلة ؟
ads
الدوري الإنجليزي الممتاز
أستون فيلا
-
x
21:00
-
وست هام يونايتد
الدوري الإيطالي
تورينو
-
x
20:45
-
ليتشي
الدوري الإيطالي
دوري أبطال آسيا 2019
السد - قطر
-
x
17:45
-
النصر - السعودية