تجمع اعتراضی اقشار مختلف میهنمان در تهران خرمشهر رامیان و دهدشت

بوابة الفجر
Advertisements
اقشار مختلف میهنمان روز یکشنبه دوازدهم شهریور 96 در تهران، خرمشهر، رامیان ودهدشت تجمع اعتراضی برگزار کردند.

در تهران بیش از سیصد تن از معلمان وکارگران وفعالان دانشجویی با صدور بیانیه مشترکی احضار محمود بهشتی لنگرودی عضو کانون صنفی معلمان تهران وعلی نجاتی عضو هیأت مدیره سندیکای کارگران نیشکر هفت‌تپه را محکوم وخواهان توقف فوری احضار وبازداشت فعالان صنفی شدند، آنان هم‌چنین خواهان پایان دادن فوری به چرخه سرکوب واحضار وبازداشت فعالان صنفی شدند.

در رامیان در استان گلستان کارگران معدن ملچ آرام در اعتراض به پرداخت نشدن 4ماه حقوق وپرداخت ناقص حق بیمه برای دومین روز متوالی دست از کار کشیده ومقابل فرمانداری رژیم در این شهر به اعتصاب خود ادامه دادند.

در خرمشهر جمعی از کارگران خدمات شهری وفضای سبز شهرداری در اعتراض به پرداخت نشدن ماهها حقوق مقابل ساختمان شهرداری رژیم در این شهر تجمع کردند.

در دهدشت در استان کهگیلویه وبویراحمد رانندگان برون شهری در اعتراض نداشتن استراحتگاه مناسب، عدم حصارکشی ترمینال در پایانه مسافربری مقابل فرمانداری رژیم در این شهر تجمع کردند.

در این استان هم‌چنین جمعی از کشاورزان روستای حمزه‌خانی منطقه کاکان به‌نمایندگی از طرف ۶۰کشاورز در مقابل استانداری رژیم در کهگیلویه وبویر احمد در اعتراض به قطع آب باغهای خود تجمع کردند.