ADVERTISEMENT
Advertisements
ADVERTISEMENT
Advertisements

اعترافهای اسحاق جهانگیری کاندید نمایش انتخابات به بی‌نتیجه بودن سرکوب و دادن آمار غلط به مردم

الإثنين 01/مايو/2017 - 11:33 ص
Advertisements
اعترافهای اسحاق جهانگیری کاندید نمایش انتخابات به بی‌نتیجه بودن سرکوب و دادن آمار غلط به مردم
Advertisements
 
Advertisements

اسحاق جهانگیری معاون اول آخوند شیاد روحانی در مصاحبه با تلویزیون رژیم به بی‌نتیجه بودن سرکوب تحت عنوان امر به معروف اعتراف کرد و گفت: متأسفانه گاهی اوقات واژه‌های مقدس واژه‌های بسیار مهم و کارساز و تعیین کننده مثل همین امر به معروف و نهی از منکر تبدیل میشه به یک موضوع سیاسی بسیار سطح پایین تبدیل میشه به این‌که ما یک عده‌یی راه بیندازیم در خیابانها ببینند یک دختر خانمی یک مو یک شاخه مویش بیرونه بهش تذکر بدهند پیش میریم برایش گشت ارشاد درست می‌کنیم که اگر مثلاً اگر تشخیص دادیم یک جایی یک حرکت غیرمتعارفی هست باهاش برخورد بکنیم اینها به اعتقاد من تا حالا کارساز نبوده من یک زمانی در یکی از استانهای کشور مسئولیت داشتم در یکی از همین امر به معروف و نهی از منکر در یک مراسم عروسی در خیابان داماد از ماشین آورده بودند بیرون کتک زده بودند.

جهانگیری زهرخوران اتمی را نیاز رژیم دانست و گفت: برجام یک نرمش قهرمانانه راهبردی بود که جمهوری اسلامی برای عبور از یک گردنه تاریخی و صعب العبور انتخاب کرد.

وی به گوشه‌یی از فساد در حاکمیت پلید آخوندی اعتراف کرد و گفت: ما در همین دولت بود که موضوع بابک زنجانی  به‌عنوان بزرگترین فساد قرن انجام داده، بیش از سه وهشت دهم میلیارد دلار حدود 144هزار میلیارد تومان پول این مملکت رو برده هنوز ما چیزی عایدمان نشده چگونه این حجم پول ملت ایران رفت و برنگشت! و بعد از آن باید مشخص بشه که بابک زنجانیها چگونه تو ایران شکل می‌گیره؟ در یک مقطعی گفته می‌شد که به‌دلیل تحریمها ما باید پول نقد وارد کشور بکنیم، می‌رفتیم از یک کشوری پول می‌گرفتن می‌آمدن اینجا وقتی توی فرودگاه می‌خواستن تحویل بانک مرکزی بدهند می‌گفتن 30 میلیون دلارش نیست! 

معاون اول آخوند روحانی همچنین اعتراف کرد:‌در مقطعی که آمار در دولت قبل بیش از 3 میلیون معتاد بود و طبق دستوری که یک مقام رسمی داده بود، گفته بودن این 3 میلیون رو اعلام نکنید عدد کمتری اعلام بکنید.

Advertisements
تعليقات Facebook تعليقات بوابة الفجر
Advertisements
هل تتوقع انخفاض سعر الدولار الفترة المقبلة ؟
ads
الدوري السعودي
الحزم
0
x
17:50
5
الإتفاق
الفيصلي
0
x
19:10
0
الفتح
الدوري الفرنسي
موناكو
-
x
21:00
-
مارسيليا
الدوري الإنجليزي الممتاز
واتفورد
2
x
17:30
2
آرسنال
بورنموث
3
x
15:00
1
إيفرتون
الدوري الإسباني الدرجة الأولى
سيلتا فيجو
0
x
16:00
2
غرناطة
الدوري الإيطاليي
روما
4
x
18:00
2
ساسولو
هيلاس فيرونا
0
x
20:45
0
ميلان
الدوري الألماني
هوفنهايم
0
x
15:30
3
فرايبورج
بادربورن
1
x
18:00
2
شالكه 04
كأس الكونفدرالية الإفريقية
ماليندي اف سي - تنزانيا
1
x
15:15
4
المصري البورسعيدي - مصر