ADVERTISEMENT
Advertisements
ADVERTISEMENT
Advertisements

نگرانی مشترک باندها از خطر قیام در جنگ انتخابات

الجمعة 21/أبريل/2017 - 05:03 م
Advertisements
نگرانی مشترک باندها از خطر قیام در جنگ انتخابات
خامنئي
Advertisements
 
Advertisements
ابراز نگرانی از انفجار اجتماعی و خطر قیام دغدغه مشترک در جنک باندها بر سر کرسی ریاست‌جمهوری است که نسبت به آن به هم هشدار می‌دهند.

رسانه‌های باند خامنه‌ای هم‌چنان ابراز نگرانی روز اول فروردین وی در مشهد را تحت عنوان «مهمترین خواسته رهبر در انتخابات 96» تکرار کرده‌اند که از جمله گفته است: «در همه‌ این سالهایی که شمردم، کسانی بودند که می‌خواستند در مقابل انتخابات بِایستند؛ که در سال ۸۸ آشکار شد و آمدند در میدان اردوکشی کردند، و در آن سالهای دیگر جور دیگری بود». (شبکه خبر رژیم 15فروردین96) 

روز 14 فروردین که حسن روحانی در مورد هجمه‌های باند رقیب گفت: «مایوس کردن مردم از حضور در انتخابات حرکت در مسیر دشمنان ملت است»، رسانه‌های باند ولی‌فقیه ارتجاع در واکنش به این اظهارات، حرفهای آخوند لاریجانی سردژخیم قضاییه را تیتر کردند که گفت:
«هیچ کس اجازه تکرار فتنه 88 را نمی‌دهد. مردم و مسئولان اجازه تکرار فتنه ۸۸ را نمی‌دهند». (سایت حکومتی دیمه نیوز15فروردین96) 

ادعای آخوند لاریجانی در حالی است که در نمایشهای جمعه این هفته دغدغه اصلی گماشته‌های خامنه‌ای تکرار قیام 88 بود. از جمله آخوند مهدوی در اصفهان به کاندیداهای نمایش انتخابات هشدار داد «باید مراقب باشند تا خاطرات تلخ فتنه 88 تکرار نشود». (سایت حکومیت فیدوس11فروردین96) 

ارگان باند فاشیستی مؤتلفه موسوم به رسالت 15فروردین 96 نیز با یادآوری فرصت یک ماه و نیم مانده به نمایش انتخابات، نوشت «دلواپسی شمار کثیری از مردم آن است که نبرد انتخاباتی، بر پیکر زندگی‌های روزمره آسیب‌های سهمگین وارد آورد».

علاوه بر این مهره‌ها و رسانه‌های هر دو باند حاکم از واکنش اجتماعی ناشی از بحران اقتصادی ابراز نگرانی کرده‌اند.

عارف سرکرده باند موسوم به امید در مجلس ارتجاع گفت «مهمترین مسأله امروز کشور اشتغال و تولید است، معیشت مردم دغدغه اصلی کشور است».

و کیهان ارگان خامنه‌ای 15فروردین96 با خراب کردن کارنامه فضاحتهای چنددهه نظام بر سر روحانی از واکنش اجتماعی ابراز نگرانی کرده و نوشته است: «فرصت 4ساله مملکت با وعده و شعار گذشت و هیچ چیزی نصیب مردم نشد، سفره‌ها کوچکتر شد و بیکاری گسترده‌تر از همیشه! فساد وسیع اداری و مالی و بی‌سابقه‌ترین دست‌درازی‌ها به بیت‌المال در همین مدت و همزمان، تشکیل باندهای وابسته به برخی نورچشمی‌ها برای واردات وسیع و حتی هدایت کالای قاچاق، در هر شهر و دیاری، جمع کثیری را بیکار کرد و داد مردم را در آورد».

سرکرده نیروی زمینی سپاه ابراز وحشت باند خامنه‌ای از تکرار شرایطی مشابه قیام 88 را به نمایش گذاشت و چارچوئیهای رژیم برای مقابله با آن را این چنین بیان کرد:
بر اساس منویات فرمانده کل قوا یگانهای تکاور این نیرو به یگانهای ویژه تبدیل شوند. پاسدار عراقی ضمن دود و دم های معمول میزان وحشت ولی‌فقیه از بروز هر واکنشی در هر گوشه کشور را برملا کرده و افزوده است: مزدوران وی «قادرند در زمان کمی، فراخوان و سازماندهی و آماده به جنگ شده و در کمتر از 24ساعت به هر نقطه‌ای از کشور اعزام شوند و به اجرای عملیات پرداخته و وارد جنگ شوند». (خبرگزاری حکومتی تسنیم 15فروردین96)
Advertisements
تعليقات Facebook تعليقات بوابة الفجر
Advertisements
هل تتوقع انخفاض سعر الدولار الفترة المقبلة ؟
ads
الدوري السعودي
الحزم
0
x
17:50
5
الإتفاق
الفيصلي
0
x
19:10
0
الفتح
الدوري الفرنسي
موناكو
-
x
21:00
-
مارسيليا
الدوري الإنجليزي الممتاز
واتفورد
2
x
17:30
2
آرسنال
بورنموث
3
x
15:00
1
إيفرتون
الدوري الإسباني الدرجة الأولى
سيلتا فيجو
0
x
16:00
2
غرناطة
الدوري الإيطاليي
روما
4
x
18:00
2
ساسولو
هيلاس فيرونا
0
x
20:45
0
ميلان
الدوري الألماني
هوفنهايم
0
x
15:30
3
فرايبورج
بادربورن
1
x
18:00
2
شالكه 04
كأس الكونفدرالية الإفريقية
ماليندي اف سي - تنزانيا
1
x
15:15
4
المصري البورسعيدي - مصر